Olimpos Pansiyon’da kahvaltı ve akşam yemekleri açık büfe olup sayısız çeşit yiyecekler ile sizleri ağırlıyoruz. Mutfağımızda kullandığımız malzemelerin istisnasız tamamı birinci sınıf , kendi sektöründe markalaşmış ürünlerden özenle seçilir. Sebze , meyve gibi yiyecekler günlük getirtilir. Hem lezzet hem de işin mutfağı konusunda sonuna kadar rahat olabilirsiniz !

Odalarımız…

Olimpos Pansiyon , Olympos’ta ki diğer pansiyonlara kıyasla oda büyüklüğü açısından en geniş odalara sahip pansiyondur. Odalarımızdaki yataklar birinci sınıf ortapedik yataklardır. Sizlerin daha rahat dinlenebilmesi için Olimpos Pansiyon bu tarz giderlerden çekinmez !

Olimpos Pansiyon yattığınız yataktan duşunuzdaki şampuana , içtiğiniz sudan yemeğinizde kullanılan salçaya kadar her kalem ürünü titizlikle seçer ve sizlere sunar.

Bu yıl bu mantıkla ağaç evlerimize bu yıl daha lüks ve konforlu yeni odalar ekledik. Balkonlu , geniş , ferah , duş ve banyosu Led Tv’si olan odalarımızda hem doğal hem de konforlu geceler geçireceksiniz !

Tüm çabamız detaylarda kaliteyi yakalamak ve sizlere maksimum hizmet kalitesini sunmaktır !