Olimpos Ağaç Evler

Geniş bahçesindeki kamelyalarda nar ve portakal ağaçlarının kokusu eşliğinde huzuru bulacak , yılın tüm yorgunluğunu atacaksınız. Yine sizlere bahçemizde çadır kurabilme imkanı da sunuyoruz.

Olympos Pansiyon profosyonel hizmeti amatör bir bakış açısı ile sizlere yansıtmaya çalışan bir işletmedir. Aile işletmesi olup , sıcak , samimi bir ortamda tatilinizi geçirmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Olympos Pansiyon nar ağaçlarının içine geniş bir alana kurulmuş bir işletmedir. Arkasını orman kaplı bir dağa yaslayan Olympos Pansiyon hem ağaç evleri , hem geniş lüks televizyonlu odaları ile sizlerin her türlü isteğine karşılık verebilecek kapasitede bir pansiyondur. Olympos’ta sayılı pansiyonda yüzme havuzu bulunmaktadır ve Olympos Pansiyon’da bu pansiyonlardan birisidir. 24 saat açık havuzu ve barı ile yaz sıcağında denizi tercih etmeyen misafirlerimiz için alternatif olmaktadır. Yine yaz akşamlarında havuzun tadını çıkarabilir ve içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Doğa ve lüksü birarada bulabileceğiniz özel bir mekan Olympos Pansiyon…

 

Olimpos Ağaç Evler dünyaca ün salmış ve Türkiye’de en çok ziyaret edilen bungalov tarzı doğal konaklama yerleridir. Olympos Pansiyon normal otel odası konseptinde odalarının yanı sıra sizler için tamamen ahşap , klimalı , duşu ve banyosu olan lüks ağaç evler inşa etmiştir.  Nar ağaçlarının içerisinde yerden ahşap ağaç evlerde kendinizi doğanın sakinliğine ve huzuruna teslim edebilirsiniz.

Sakin ve huzur dolu bir tatil isteyenler için Olympos Pansiyon ağaç evleri ve yüzme havuzu ile siz misafirlerinin hizmetindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz: